Hipogonadizm Hastaları İlaçsız Kalmasın

Siteye üyelik ile ilgili sorun bu gece giderildi. Üye olmak istiyorsanız kayıt tuşuna basmaniz ve formu doldurmanız yeterli.


Merhaba,

Az önce " Hipogonadizm Hastaları İlaçsız Kalmasın" başlıklı kampanyaya imza verdim. Acaba sen de adını ekleyerek bize yardımcı olur musun?

Amacımız 100 imzaya ulaşmak, ancak bunu başarmak için daha çok desteğe ihtiyacımız var. Kampanya metnini şu bağlantı üzerinden okuyup imza verebilirsin:

Bağlantı

Teşekkürler
Sustanon

Ana Menü
· Forum
Ara Hipogonadizm
Translater
Hoşgeldiniz
Kullanıcı Adı:

Parola:


Beni hat�rla

[ ]
[ ]
Çevrim İçi
Ziyaretçiler:2, Üyeler:1 ...
HayalKurucu bakıyor SP_SEO.js.php

En Çok Ziyaretçi: 329
(Üyeler:0, Ziyaretçiler:329) tarih : Tarih: 09.04.2014

Üyeler: 1739
En Yeni Üye: pablo7
Son Ziyaretçiler
 • HayalKurucu
  [ 0 dk., 52 sn. önce ]
 • Gerne34
  [ 1 saat, 39 dk., 16 sn. önce ]
 • gargamel
  [ 2 saat, 5 dk., 0 sn. önce ]
 • fringe
  [ 3 saat, 11 dk., 42 sn. önce ]
 • LÜFER
  [ 5 saat, 28 dk., 39 sn. önce ]
 • gercek
  [ 5 saat, 40 dk., 39 sn. önce ]
 • BiLLuR
  [ 9 saat, 13 dk., 34 sn. önce ]
 • Emka
  [ 9 saat, 31 dk., 57 sn. önce ]
 • paparazi
  [ 13 saat, 25 dk., 54 sn. önce ]
 • zapo
  [ 1 gün, 1 saat, 32 dk., 43 sn. önce ]
Anket

Kac yıl tedavi gördükten sonra çocuk sahibi oldunuz?

0~6 ay

6ay~1yil

1yil~2 yil

2yil~4yil

Bu anketi sadece üyelerle sınırla

Oylar: 98 Yorumlar: 0
Önceki anketler
Destek
Gel gel üzülme ve öncelikle bu yazıyı oku!


hipogonadizm.jpgBir şekilde hipogonadizm hastası olduğunu öğrendin… Çok bilinmeyen bir hastalık olduğu için fazla bilgiye sahip değilsin. Hatta bu hastalığın sadece sende olduğunu düşünüyor olabilirsin.  
 
Ben şimdi ne yapacağım?
Bir ailem olacak mı?
Çocuk sahibi olabilecek miyim?
Hayatta beni neler bekliyor?
Normal miyim?

Bunları sürekli kendine soruyorsun, değil mi?

Ben de sordum. Yalnız değilsin! 

Bazı doktorlar sana hayatın boyunca çocuğun olmayacağını da söylemiş olabilirler. Uzman bir doktor ile görüş ve zaman kaybetmeden tedaviye başla, böylelikle yapılabilecek çok şey olduğunu öğrenebileceksin. Her 500 kişiden 1'inde bu hastalık var ve hastalar tedavi gördükleri dönemde her hangi bir olumsuz etki hissetmeden hayatlarına devam edebilmektedir. Neler yapabileceğin konusunda bilgi sahibi insanlar bu sitede! Şimdi burayı tıklayarak hemen üye ol ve aramıza katıl!
 
Anneler, babalar! Çocuğunuzda gelişim bozukluğu mu var? Boyu uzamıyor, sakalları çıkmıyor, sesi kalınlaşmıyor mu? Adet görmüyor mu? Çocuğunuzda hipogonadizm hastalığı olabilir. Onu mutlaka bir üroloğa veya endokrinoloji uzmanına götürün. Yapılacak bazı testler ile doktorunuz teşhis koyarak tedaviye başlayacaktır.  Site içerisinde hipogonadizm hastalığı hakkında son gelişmeleri ve tedavi şekillerini bulabilirsiniz. Siz de burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.    
 
Forum kuralları
1. Soru sormak için veya başka nedenlerle benzer konuları tekrar açmayınız. Sorulan soruların ve açılan konuların benzerleri forumda yer almaktadır. Tekrar tekrar aynı konuları açmak karışıklığa neden olmaktadır.
2. Forumu ve sitedeki makalelerin tamamını okuyunuz.
3. Site üzerinden ilaç satışı yasaktır. İlaç paylaşımı ilaçın eder değeri üzerinden yapılmalıdır. Farklı fiyat uygulanması durumunda bize bilgi veriniz.
4. Sitede verilen bilgiler tavsiye niteliğindedir. Doktorunuza danışmadan uygulamayınız.
5. Kullanılan ilaçlar uygun dozda kullanılmaması durumunda ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Hastalığın tedavisi hormon dengesinin sağlanması ile mümkündür. Olması gerekenden az veya çok ilaç kullanımı size zarar verir. Bu nedenle tedavinizi bir endokronoloji doktoru ile sürdürün. Ara ara kan verip değerlerinizi ölçtürün. Testosteron normal değerleri 2-8 arasındadır.
6. Lütfen insanlara saygılı olunuz. Bu site gönüllülerin katkısı ile yaşamaktadır. Hiç kimse maddi menfaat peşinde değildir.
7. Tedavi olduğunuz sürece hasta değilsiniz demektir. Bu nedenle hayatınız boyunca takip ve tedavi göreceğinizi doğru tedavi ile çocuk sahibi olabileceğinizi unutmayın.
Tedavisi olmayan ve ciddi sağlık sorunları yaşayan insanları düşünüp hastalığınız bu şekilde değerlendirin ve bunalıma girmeyin. Eğer moralinizi yükseltip mutlu olamıyorsanız bir psikologtan yardım alın.