Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Diğer Konular :: Erkeklerde Hipergonadotropik hipogonadizm

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Primer Hipogonadizm
Sayfaya git  1 2
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
Liseli21
10.04.2016 saat: 22:11
Kayıtlı Üye #1217

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
Merhaba abilerim.ben lise 3 talebesiyim.hıpogonadızm teşhisi konuldu bana da ilk 2 ay gonal -f 75 cc ile başladım şimdi ise merional 75 cc te başladım doktorum ilk olarak menopur yazdı bana fakat sonra değiştirdi merional kullanmamıştır istedi .birinci sorum:ikisi arasındaki fark nedir? İkinci sorum ise kıllanma ses kalınlaşması gibi 2'ncil karakterler ne zaman oluşur?
En Üst
YalanDünya
12.04.2016 saat: 04:14
Kayıtlı Üye #809

Teşekkür etti 137 zaman içinde 77 gönderi
Liseli21 alıntı ...

Merhaba abilerim.ben lise 3 talebesiyim.hıpogonadızm teşhisi konuldu bana da ilk 2 ay gonal -f 75 cc ile başladım şimdi ise merional 75 cc te başladım doktorum ilk olarak menopur yazdı bana fakat sonra değiştirdi merional kullanmamıştır istedi .birinci sorum:ikisi arasındaki fark nedir? İkinci sorum ise kıllanma ses kalınlaşması gibi 2'ncil karakterler ne zaman oluşur?

Üretilme farklılıkları olduğunu biliyorum kardeşim. İlacın 3-6. ayında değişimler başlayabilir. Bu kişiden kişiye değişiyor. Acele etme ilaçlarını düzgün kullan. İnşallah güzel sonuçlar alacaksın. Hem şanslısın, tedaviye geç olmadan başlamışsın. Allah şifa versin kardeşim.
En Üst
GÜLGÜL
02.10.2016 saat: 21:21
Kayıtlı Üye #1351

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
Arkadaşlar benim elimde 20 kadar pregnl 5000 var tarihi 1 yol geçmiş kullansam sikunri olurmuş bana yardimci olun
En Üst
FleXor
02.10.2016 saat: 22:01
Kayıtlı Üye #1162

Teşekkür etti 60 zaman içinde 34 gönderi
Liseli21 alıntı ...

Yeni protokol bu yönde artık bir çok doktor önce saf fsh gonal f verip daha sonra menogon veya merional veriyorlar fakat menogon yada merional ın içerisindeki lh kanda uzun süre kalabilen bi lh değil testislerin testosteron üretmesi için lh a ihtiyacı var fsh sperm üretmede etkili yani bana biraz anlamsız geliyor önce fsh verip daha sonra tekrar fsh ve çok az miktar içerisinde bulunan lh vermeleri
En Üst
Sayfaya git  1 2  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF