Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
SORULARI BURADA SOR, (Lütfen sorularınızı burada sorun. Yeni konu başlıkları silinecektir)
Sayfaya git  1 2 3 ... 285 286 287 ... 296 297 298
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
Ferrari
03.07.2019 saat: 10:47
Kayıtlı Üye #1836

Teşekkür etti 6 zaman içinde 6 gönderi
Arkadaslar nebido kullanan tecrubelerini yazabikirmi ovitrelle gibi mi yoksa sustanon gibi bunalimami sokuyor. İyi hissetiriormu yani. Testesteron kac ay pik duzeyde yani tavan da kalior 3 ay pik duzeyde kabiliormu
En Üst
yagmur90
03.07.2019 saat: 13:55
Kayıtlı Üye #1673

Teşekkür etti 2 zaman içinde 2 gönderi
Haftada 6 gun 2 gun ovitrelle 2 gun merional 2 gun fortimon kullanip 1.5 sene oldu cikis yok testisler gelisti ama yeterli degil ne zaman basliyacak sperm cikisi sizler bu ilaclari kullandiktan kac ay sonra oldu sperm cikisi
En Üst
Ferrari
03.07.2019 saat: 18:42
Kayıtlı Üye #1836

yagmur90 alıntı ...

Haftada 6 gun 2 gun ovitrelle 2 gun merional 2 gun fortimon kullanip 1.5 sene oldu cikis yok testisler gelisti ama yeterli degil ne zaman basliyacak sperm cikisi sizler bu ilaclari kullandiktan kac ay sonra oldu sperm cikisi

Kardesim ovutrelle ile testesteron sikintisi cektinmi sakal durumu ne alemde daha once sustanon kulanmismiydin sakal icin hangisi daha iyi
En Üst
SOFİ
04.07.2019 saat: 07:44
Kayıtlı Üye #1776

Teşekkür etti 14 zaman içinde 11 gönderi
Ferrari alıntı ...

yagmur90 alıntı ...

Kardesim ovutrelle ile testesteron sikintisi cektinmi sakal durumu ne alemde daha once sustanon kulanmismiydin sakal icin hangisi daha iyi

Ben sustanon da kullandım şuanda ovi ile devam ediyorum ovinin 3 ayda vücudama kattıpını sustanon 9 gibi bir sürede katmıştı ve evlenmeyi düşünüyorsanız hazır testesteron bırakın ovi veya preglil ile devam edin ve ovi benim için çok fayda verdi aynı zamanda devlet karşılıyor.

En Üst
hayal
04.07.2019 saat: 08:42
Kayıtlı Üye #1802

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
Merhaba arkadaşlar ,
Öncelikle böylebir siteyi hazırlayanlara çok teşekkür ederim. Her şeyden vazgeçip , umudumu kaybettiğim bir dönemde karşıma çıktı bu site ve alacakaranlıkda yanan bir fener gibi umutlarımı tekrar canlandırdı. Tedaviye tekrar başlamamı sağladı. Tekrar tekrar teşekkür ederim.
Benim durumuma gelince. Aslında kendimi bildim bileli farklı tedaviler gördüm. İnnemiş testisle başlayan hikayem , son olarak hipo hipo teşhisi konulmasıyla devam etti.Zamanında hata yapıp tedaviyi bıraktığım , ara verdiğim dönemler oldu. Bundan dolayı pişmanım, Yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle tedaviyi aksatmasınlar.
Neyse fazla uzatmayayım. Yaklaşık 6 aydır düzenli olarak haftada 2 kez ovitrelle kullanıyorum. Tedaviye başlamadan önce sakal çıkıyordu zaten , bu konuda sıkıntım hiç olmadı. Seste normal. Testesteron değeri düşüktü. Son yaptırdığım tahlil sonuçlarında testeteron normal değere çıkmış durumda. Fsh ve Lh ise hala 0,2 den daha az.
Son kontrolümde doktorum Guatr testi istemişti. Daha öne doktorlar guatr ımın yavaş çalıştığını söylerdi.Bu son teste doktor sonucun normal çıktığını söyledi.
Son kontrolümde doktor ovitrelle'yi sustanon ile değiştirmeyi önerdi. Ama vucut tembelliğe alışır ve xx in boyutlarında büyüme olmaz deyince istemedim.Tekrar ovitrelle yazdı. Ben xx boyutlarında da büyüme olmasını istiyorum ama henüz bir gelişme yok.
Forumu takip eden bayanlardan özür dileyerek şunu söylemek istiyorum : Ocak ayında tedaviye ilk başladığımda ereksiyon sorunum ve erken boşalma sorunum bir anda düzelmişti. Her şey yolunda giderken 2. ya da 3.ayda tekrar aynı sorunları yaşamaya başladım. Doktoruma durumu anlattığımda testesteron seviyemin normal olduğunu , sorunun psikolojik olduğunu düşündüğünü söyledi ve beni psikolog'a yönlendirdi.
Sorularım şunlar :
1.) Psikolog'un bana nasıl bir yararı olacak ki ? Ne anlatacağımı bile bilmiyorum psikolog'a. Depresyonda değilim , mutluyum , anlataağım bir şey yok doktora gibi geliyor bana.
2.) xx boyutunda büyüme olmasını istiyorum. Şuan 8-9 cm civarı. Ovitrelle ile boyutta büyüme olur mu ? Olursa ne kadar sürede olur ?
3.) Boyum uzar mı ? Şuan boyum 1.70. kilom 102. Spora başlayacağım bu hafta içinde.
4.) Son olarak askerlikle ilgili. Geçen yıl boy/kilo uyumsuzluğu yüzünden 1 yıl erteleme almıştım askerden. Doktor doktor gezmemek için ve de hipo hipo olmamın askerliğime engel olmayacağını düşündüğüm için geçen sene böyle bir hastlalığım olduğunu söylememiştim. Bu yıl söyledim ve hipo hipo dan 1 yıl erteleme aldım. Sorun şu : Seneye kilo verdiğimde hipo hipo olduğum için yinede muafiyet alırmıyım ? Tek başına hipo hipo muafiyet içi yeterli mi ?
Keşke tamamen iyileşsem 10 kere askere gitmeye razıyım ama askerde tedavim aksar biliyorum. O yüzden şuan gitmek istemiyorum askere.
Yazım uzun olduğu içi özür dilerim. Umarım sizi sıkmamışımdır. Cevaplarınızı bekliyorum.
En Üst
yagmur90
04.07.2019 saat: 12:03
Kayıtlı Üye #1673

Ferrari alıntı ...

yagmur90 alıntı ...

Sustanon hiç kullanmadım testesteron sıkıntısıda olmadı ilk ögrendiğimde fsh lh 0 lardaydı testesteron normal değerlerdeydi sakal seyrekti şimdi normal sıkıntı yok onda özellikle ovitrelleden sonra artış oldu sakalda
En Üst
Ferrari
04.07.2019 saat: 12:56
Kayıtlı Üye #1836

yagmur90 alıntı ...

Ferrari alıntı ...

yagmur90 alıntı ...

Sustanon hiç kullanmadım testesteron sıkıntısıda olmadı ilk ögrendiğimde fsh lh 0 lardaydı testesteron normal değerlerdeydi sakal seyrekti şimdi normal sıkıntı yok onda özellikle ovitrelleden sonra artış oldu sakalda

Nakadar surede sakal cikisi gozlemledin bana haftada 1 adet yazdi 4 ay oldu kulanmaya baslayali. Ama benim testesteronum ilacsiz 3 den yukari cikmiordu. Oyuzden haftada 1 tane yaziorum cok düsük deil teston dedi. Sizce yeterlimi haftada 1 . Ovitrelleyi vurduktan sonra testo duzeyi kac gün zirvede kalior acaba
En Üst
Ferrari
04.07.2019 saat: 12:58
Kayıtlı Üye #1836

[quote]
[quote]
yagmur90 alıntı ...

Ben sustanon da kullandım şuanda ovi ile devam ediyorum ovinin 3 ayda vücudama kattıpını sustanon 9 gibi bir sürede katmıştı ve evlenmeyi düşünüyorsanız hazır testesteron bırakın ovi veya preglil ile devam edin ve ovi benim için çok fayda verdi aynı zamanda devlet

doktorun kim acaba istanbuldami rapor süreni nekadarlik cikardi tavsiye edermisin
En Üst
yagmur90
04.07.2019 saat: 13:56
Kayıtlı Üye #1673

Ferrari alıntı ...

yagmur90 alıntı ...

Ferrari alıntı ...

yagmur90 alıntı ...

tabiki ovitrelle daha iyi haftada iki gün vurularak 6 ile 9 ayarasında sakal bıyık çıkışı arttı

Nakadar surede sakal cikisi gozlemledin bana haftada 1 adet yazdi 4 ay oldu kulanmaya baslayali. Ama benim testesteronum ilacsiz 3 den yukari cikmiordu. Oyuzden haftada 1 tane yaziorum cok düsük deil teston dedi. Sizce yeterlimi haftada 1 . Ovitrelleyi vurduktan sonra testo duzeyi kac gün zirvede kalior acaba

En Üst
hayal
09.07.2019 saat: 10:53
Kayıtlı Üye #1802

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
Arkadaşlar merhaba ,
Benim bir kaç sorum olacak. Lütfen cevap verirseniz çok sevinirim. Önce kısaca durumumdan bahsedeyim.
Hipo hipo hastasıyım.Yaklaşık 6 aydır düzenli olarak haftada 2 kez ovitrelle 1500 kullanıyorum. Yaşım 34 boy 1.70 kilom 102 şuan.
Sorularıma gelince
1. Ovitrelle penis boyuna etki ediyor mu ? Yani penis boyum uzar mı ? 6 aydır hiç bir gelişme yok.
2. Ovitrelle boyumun uzamasını sağlar mı ? Yaşımın 34 olduğunu tekrar belirteyim.
3. Son tahlilimde total testesteron normal değere çıkmıştı ama fsh ve lh hala 0,2 nin altındaydı. Fsh ve Lh tam olarak ne işe yarıyor ve bunun düşük olmasının ne gibi etkileri var ?
4. Ovitrelle Fsh ve Lh yı yükseltir mi ?
5. Son sorum ise hipo hipo hastası olmam tek başıma askerliğe elverişli deildir raporu almamı sağlar mı zayıflasam bile ?
En Üst
Sayfaya git  1 2 3 ... 285 286 287 ... 296 297 298  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF