Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
ASKERLİK hipogonadotropik hipogonadizm ve askerlik
Sayfaya git  1 2 3 ... 30 31 32
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
..SABOTAJ..
22.08.2012 saat: 19:53
●~~★♥★~~●
Kayıtlı Üye #49

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
ben gitmek istemiyorum çünkü şuanda hiç zamanı değil... bişeyim yok dersen gönderiyolar zaten hemen benim ailem hormon tedavisi gördüğümü biliyo ama hipo hipo olduğumu bilmiyolar ve işyerindende hastane için izin aldığımda kalple ilgili diyorum öle bi yalan sürüp gidiyo işte muaf olursamda kalpten dicem sende heralde uğraşmak istemedin ve kısa dönem
En Üst
muhammedhamzaaa
22.08.2012 saat: 20:35
Kayıtlı Üye #9

Teşekkür etti 22 zaman içinde 20 gönderi

Ben de kısa dönem olarak gidip yaptım. Muayenede bizi öyle ayrıntılı muayene etmediler. Kiloluydum istesem ordan da yırtardım. Ama biryandan da keşke aklı başında bir doktor adam gibi muayenesini yapsaydı da tedaviye çok daha erken başlasaydım diyorum. Ancak iki ayrı doktordan spor istirahati aldığım için fiziki anlamda pek zorlanmadım. 
Doğrusu şu an gitmemeniz için ne yapılabilir fikrim yok. Şunu belirteyim ki asker doktorlardan sivillerdeki gibi bir anlayış beklememeniz. Bazılarını şahsen veterinerlerle karıştırıyordum.
En Üst
memet
23.08.2012 saat: 08:25
Kayıtlı Üye #15

Teşekkür etti 84 zaman içinde 31 gönderi
ben uzun donem yaptım benim için çok onemliydi askerlik ailem içinde oyledi dr um bana istersem çürük aldırabileceğini soylemişti ama ben yoremizde çok yadırganan bir durum olduğu için istememiştim oda kimseye soylemesen sıkıntı olmaz demişti oyle başlamıştı askerliğim gittiğim için pişmanım çünkü çok zordu benim için ilk beş ay çok çabuk geçmişti aklımda ki soru işaretleri hergeçen gun fazlalaşıyordu millettan saklamaya çalıştığım hastalığım heran ortaya çıkacak diye çok korkuyordum bu gerginlik ve sıkıntı ınanılmazdı ve bunu bile bile çok ağır yaşamışştım hatta hayatımın en kotu zamanıydı da diyebilirim hiçkimseye soylemeyince kimsenin haberi de olmuyor ama her an yaşanacak bir kazaya hazırlıklı olunmalıdır heran bir etek taraşı muayenesi sunnet kontrolu yada cinsel sağlık kontrolu adı altında hiç beklemediğiniz bir kontrolle karşılaşabiliyorsunuz buda umumi yapıldığı için çok sıkıntılı olabilir
En Üst
adembaba
23.08.2012 saat: 15:26
Kayıtlı Üye #8

Teşekkür etti 13 zaman içinde 10 gönderi

memet alıntı ...
ben uzun donem yaptım benim için çok onemliydi askerlik ailem içinde oyledi dr um bana istersem çürük aldırabileceğini soylemişti ama ben yoremizde çok yadırganan bir durum olduğu için istememiştim oda kimseye soylemesen sıkıntı olmaz demişti oyle başlamıştı askerliğim gittiğim için pişmanım çünkü çok zordu benim için ilk beş ay çok çabuk geçmişti aklımda ki soru işaretleri hergeçen gun fazlalaşıyordu millettan saklamaya çalıştığım hastalığım heran ortaya çıkacak diye çok korkuyordum bu gerginlik ve sıkıntı ınanılmazdı ve bunu bile bile çok ağır yaşamışştım hatta hayatımın en kotu zamanıydı da diyebilirim hiçkimseye soylemeyince kimsenin haberi de olmuyor ama her an yaşanacak bir kazaya hazırlıklı olunmalıdır heran bir etek taraşı muayenesi sunnet kontrolu yada cinsel sağlık kontrolu adı altında hiç beklemediğiniz bir kontrolle karşılaşabiliyorsunuz buda umumi yapıldığı için çok sıkıntılı olabilir
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yatılı okullarda okumuş birisi olarak neler çektiğini kısmen tahmin edebiliyorum, bu rahatsızlığa sahip arkadaşlar tedavi ile kas ve diğer gelişimlerini tamamlamadan askere gitmemeliler bence...
En Üst
Sustanon
23.08.2012 saat: 17:18
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 562 zaman içinde 302 gönderi
Benim türüm lh ve fse 0 tabi testosteronda yok testisler küçük inmiş donmemiş testis teşhisi
En Üst
..SABOTAJ..
24.08.2012 saat: 11:12
●~~★♥★~~●
Kayıtlı Üye #49

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
.

[ Düzenlendi 26.08.2012 saat: 16:36 ]
En Üst
hacısakir
25.08.2012 saat: 17:08
Kayıtlı Üye #12

Teşekkür etti 38 zaman içinde 22 gönderi
üniversiteden sonra ki 2 senelik tecilim gecen ay bitti. dün askerlik şubeye raporumu alıp gittim. bakaya kalmışım. şimdi git kasım da gel dediler. yalnız bakaya kaldığım için 250 tl ceza yiyecekmişim. Kasım da gittiğimde askeri hastaneye sevk edeceklermiş. Ondan sonra artık bi de askeri hastane de uğraş dur
En Üst
Sustanon
25.08.2012 saat: 18:24
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 562 zaman içinde 302 gönderi
Askeri hastaneye sevk etmeleri gerekiyor rapor almak için eninde sonunda gideceksin. bende bakaya kaldim. şirketin şehir dışında ise gönderdi gibi bir savunma yazdim. Zaten hastane ertesi yila erteleyince para almadilar.

[ Düzenlendi 25.08.2012 saat: 18:35 ]
En Üst
AyazbeY
07.11.2012 saat: 03:08
Kayıtlı Üye #64

Teşekkür etti 14 zaman içinde 6 gönderi
s.a cumleten askerlik hakkinda bilgi vereyim.Be n muayeneye gittigimdd doktora dedim rahaysizligim var diye oda beni konya askeri hastaneye sevk etti. ordan gataya sevk ettiler.gataya ben 2 senelik sonuclari raporlari goturdum.doktor benden bi kan tahlili istedi onu verdim 2 gun sonra tekrar gittim sonucu aldim.doktora goturdum.doktor dediki 1 sene ertelwyim istiyosan dedi bende sordum 1seneden sonra gidecekmiyim diye oda buyuk ihtimal gidersin dedi bende yalvar yakar curuk istiyorum dedim askere gidince tedavim yarida kalir falan yalvar yakar aldik curugu ama ben gitmek istesem giderdim tedavi icin gitmek istemedim.muayeneye giden olursa tahlil sonuclarini goturun faydasi olur.rezillik cekmessiniz.. allah yardimcniz olsun..
En Üst
hacısakir
26.11.2012 saat: 10:58
Kayıtlı Üye #12

Teşekkür etti 38 zaman içinde 22 gönderi
geçen hafta askerlik şubeye gittim. rahatsızlığımı söyledim askeri hastaneye sevkimi istedim. Şube de Aile hekiminden askerlik yapmaya elverişli değildir kağıdı istedi. Bugün aile hekiminin kağıdını askerlik şubeye götürdüm. İzmir Askeri Hastane ye sevk edildim. Bakalım yarım askeri hastaneye gideceğim. Sonuçları anlatırım
En Üst
Sayfaya git  1 2 3 ... 30 31 32  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF