Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm
 
<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Konu açmadan önce okuyunuz.
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Bu konu kilitli
Yazar Mesaj
Sustanon
03.01.2013 saat: 18:03
Sustanon

Kayıtlı Üye #1
Kayıt tarihi: 30.07.2012 saat: 14:38

Konum: istanbul
Mesaj sayısı: 1113
Teşekkür etti 560 zaman içinde 300 gönderi
Forum kuralları
1. Soru sormak için veya başka nedenlerle benzer konuları tekrar açmayınız. Sorulan soruların ve açılan konuların benzerleri forumda yer almaktadır. Tekrar tekrar aynı konuları açmak karışıklığa neden olmaktadır.
2. Forumu ve sitedeki makalelerin tamamını okuyunuz.
3. Site üzerinden ilaç satışı yasaktır. İlaç paylaşımı ilaçın eder değeri üzerinden yapılmalıdır. Farklı fiyat uygulanması durumunda bize bilgi veriniz.
4. Sitede verilen bilgiler tavsiye niteliğindedir. Doktorunuza danışmadan uygulamayınız.
5. Kullanılan ilaçlar uygun dozda kullanılmaması durumunda ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Hastalığın tedavisi hormon dengesinin sağlanması ile mümkündür. Olması gerekenden az veya çok ilaç kullanımı size zarar verir. Bu nedenle tedavinizi bir endokronoloji doktoru ile sürdürün. Ara ara kan verip değerlerinizi ölçtürün. Testosteron normal değerleri 2-8 arasındadır.
6. Lütfen insanlara saygılı olunuz. Bu site gönüllülerin katkısı ile yaşamaktadır. Hiç kimse maddi menfaat peşinde değildir.
7. Tedavi olduğunuz sürece hasta değilsiniz demektir. Bu nedenle hayatınız boyunca takip ve tedavi göreceğinizi doğru tedavi ile çocuk sahibi olabileceğinizi unutmayın.
Tedavisi olmayan ve ciddi sağlık sorunları yaşayan insanları düşünüp hastalığınız bu şekilde değerlendirin ve bunalıma girmeyin. Eğer moralinizi yükseltip mutlu olamıyorsanız bir psikologtan yardım alın.[ Düzenlendi 03.01.2013 saat: 18:27 ]
En Üst
2 Üye Sustanon (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 tekniker28 (Tarih: 13.06.2014) , yedekkobay (Tarih: 01.07.2015)
 

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF
Powered by e107 Forum System uses forum thanks