Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Hala nişanlıma hipo hipo kısır olduğumu söyleyemedim. Ne yapacağım ben şimdi?
Sayfaya git  1 2
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
safir27
29.01.2020 saat: 21:08
Kayıtlı Üye #1626

Teşekkür etti 3 zaman içinde 3 gönderi
Ferrari alıntı ...

Dedigim gibi testo yuksek olsada sakal cikmayabilir. Onemli olan serbest testoyu yukseltmek . Yani proviron. Testonuzu 700 den asaya dusurmeyin ve proviron testoyu serbeste donusturup hucreye baglasin erkeklik goruntusu olussun. Pekmezide unutmayin ha libido icin hadi eyvallah
bu proviron bende stres yapıyor kullandığım zamanlar intihara meyilli oluyorum bence doktor önerisi dışında kullanmamak lazım gerçi herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir
En Üst
Sustanon
09.02.2020 saat: 16:51
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 559 zaman içinde 299 gönderi
Ferrari alıntı ...

Dedigim gibi testo yuksek olsada sakal cikmayabilir. Onemli olan serbest testoyu yukseltmek . Yani proviron. Testonuzu 700 den asaya dusurmeyin ve proviron testoyu serbeste donusturup hucreye baglasin erkeklik goruntusu olussun. Pekmezide unutmayin ha libido icin hadi eyvallah

Teso çok yuksek olunca libido gidiyor. Tesoyu orta seviyede tutmak lazım bunu da en iyi doktor ayarlar. Libido sorunum olmadı hatta fazla olduğunda ben rahatsız oluyorum. Keçi boynuzu sağlıklı yenebilir fakat diğer ilaçları ancak doktor önerebilir
En Üst
dynamic
26.02.2020 saat: 20:11
Kayıtlı Üye #1142

Teşekkür etti 14 zaman içinde 11 gönderi
Sustanon alıntı ...

Ferrari alıntı ...

Teso çok yuksek olunca libido gidiyor. Tesoyu orta seviyede tutmak lazım bunu da en iyi doktor ayarlar. Libido sorunum olmadı hatta fazla olduğunda ben rahatsız oluyorum. Keçi boynuzu sağlıklı yenebilir fakat diğer ilaçları ancak doktor önerebilir

Şu libido sorununu bir türlü çözemedim. Nebido da kullandım, Ovitrelle de ama hiç bi zaman durduk yerde cinsel isteğimde artış olmadı, biriyle yatağa girdiğimde artıyodu sadece. Nebido kullandığım zamanlarda da sadece sabah ereksiyonları oluyordu, yan etki olarak da yüzümde aşırı ödem ve aşırı sinirlilik hali yaptı.
En Üst
Ferrari
23.03.2020 saat: 16:07
Kayıtlı Üye #1836

Teşekkür etti 7 zaman içinde 7 gönderi
Hicbir eczanede depolarda ovitrelle yok. Cimer yazalim arkadaslar
En Üst
Sayfaya git  1 2  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF