Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Hala nişanlıma hipo hipo kısır olduğumu söyleyemedim. Ne yapacağım ben şimdi?
Sayfaya git  1 2
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
Amasrali
28.11.2019 saat: 11:31
Kayıtlı Üye #1897

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
Hala nişanlıma hipo hipo olduğumu söyleyemedim. Ne yapacağım ben şimdi?
S.A.
ben anadan doğma hipo hipoyum. testislerim nohut gibi. sperm testi veriyorum yıllardır hala herhangi bir sperm yok. yıllardır testosteron kullandım şimdi ankarada hoca bana ovitrelle veriyo. haftada 1 kez kendi kendime vuruyorum.
ancak bi gelişme yok. cinsel isteğime ve bıyıklarıma olumlu etkisi var ama hala sperm testlerinde sıfır sıfır sıfır.
hocaya soruyom hocam yalvarırırım ben ne olacam bi kızın hayatını yakmak söz konusu şu an. annelik makamların en yücesi.
diyo tedaviye devam edin. ilaçlarınızı aksatmayın. libidonuz iyi mi?
dedim hocam Allah aşkına siz bizi herkes gibi mi zannediyorsunuz. ben size çocuğu soruyorum siz bana boşalmayı ereksiyonu soruyorsunuz.
ya bu doktorlar niye böyle?
çıldıracağım ya.
Allah rızası için yardım edin. ne olacak halim?
En Üst
banco
05.12.2019 saat: 14:52
Kayıtlı Üye #100

Teşekkür etti 8 zaman içinde 5 gönderi
Halin vahim.ya kiza herseyi anlatacak ve rahatlayacaksin ki dogru olan budur yada noktayi koyacaksin evlenmeyeceksin.soylemeden evlenirsen omur boyu yalanci bir adam olarak yasayacaksin ki bu fazla uzun surmeyecek ortaya cikacak en fazla 3 sene sonra yahut herseyi anlatip secme sansini ve sorumlulugu karsi tarafa devredeceksin.omur boyuda kafan rahat olacak boylece.en fazla 3 yil saklayabilirsin.bu kadin bebek isteyecek.ne diyeceksin.yatsi vakti erken gelir ve mum sonor kardesim.ama tedavini birakma.bende hersey normal dondu.33 yasinda tedaviye basladim.simdi aslanlar gibiyim.ile ride ne olur Allah bilir ama tedavine devam et.gun gelecek yasadiklarina guleceksin.ogun gulebilmen icin tedavini birakmamis olman lazim.tecrubeme dayanarak bunlari diyorum.selamlar
En Üst
Emka
08.12.2019 saat: 13:51

Kayıtlı Üye #743

Teşekkür etti 90 zaman içinde 62 gönderi
Öyle yada böyle bir gün öğrenecek en doğrusunu senden öğrensin kendini de acır gibi anlatma tedavisi olan birşey artık bu yüzden insanlara kızıyorum. Aslında belli bir zaman gerektiren işlem ama açıklasam mı açıklamasam mı diye çok söyleniyorlar.

Amasrali alıntı ...

S.A.
ben anadan doğma hipo hipoyum. testislerim nohut gibi. sperm testi veriyorum yıllardır hala herhangi bir sperm yok. yıllardır testosteron kullandım şimdi ankarada hoca bana ovitrelle veriyo. haftada 1 kez kendi kendime vuruyorum.
ancak bi gelişme yok. cinsel isteğime ve bıyıklarıma olumlu etkisi var ama hala sperm testlerinde sıfır sıfır sıfır.
hocaya soruyom hocam yalvarırırım ben ne olacam bi kızın hayatını yakmak söz konusu şu an. annelik makamların en yücesi.
dedim hocam Allah aşkına siz bizi herkes gibi mi zannediyorsunuz. ben size çocuğu soruyorum siz bana boşalmayı ereksiyonu soruyorsunuz.
çıldıracağım ya.

En Üst
YalanDünya
17.12.2019 saat: 20:46
Kayıtlı Üye #809

Teşekkür etti 137 zaman içinde 77 gönderi
Kesinlikle nişanlına durumu anlat. Olumlu olumsuz tüm olabilecekleri bilsin. Sonra ömür boyu bunun pişmanlığını yaşarsın. Bir süre sonra çevrenizin çocukla ilgili beklentileri, konuşmaları canınızı sıkacak. Belki kısa sürede, belki de uzun uğraşlar sonucu çocuğunuz olur. Ya da ömür boyu hasret kalırsınız. Kader... Her şeyde bir hayır vardır tabiki ama çocuksuz geçen her yıl sizden bir şeyler götürüyor. Yıllar gözünüzün önünden kayıp gidiyor. Umursamıyorsunuz bazen, bazen de çevrenizdekilerin çocuk muhabbeti canınızı acıtmaya yetiyor.

Hayat çocuktan ibaret değil tabiki. Hayatı bütün güzelliklerle yaşamak gerek. Belki de bunları yaşamayacaksınız. Evlilikte 5. yılımız oldu. Mutluyuz ama çocuk konusu hep kanayan yara. Buna da şükür, daha kötüsü de olabilirdi...
En Üst
Sustanon
18.12.2019 saat: 19:17
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 558 zaman içinde 299 gönderi
Amasrali alıntı ...

S.A.
çıldıracağım ya.

Bu konuda tecrübeli biri olarak sana şunu söylemek istiyorum. Öncelikle çoçuk tedavisi için doktorun sana sadece ovitrelle verdiyse ve bunun üzerine sperm testi yaptırdıysa doktorunu değiştir. Başka bir endokrin doktoruna git mutlaka! Anladığım kadarıyla yanlış bir tedavi var ortada bu nedenle testis gelişimi geç olacaktır. Öncelikle bu işi çöz yani kesin olarak çoçuğun olup olmayacağını bi anla daha sonra nişanlın ile görüş. Konuşurken kesin olarak çocuğum olmayacak demek başka tedavi ile çocuğum oluyor demek çok başka bir durum. Bu nedenle önce kendi tedavin ile ilgilen nişan sürecinde bunu netleştir. Doğru tedavi ile testisler zamanla gelişmeye başlar. Nohut, fındık, ceviz boyutlarına erişip büyümesi iyiye işarettir.
En Üst
teacher
21.01.2020 saat: 16:50
Kayıtlı Üye #695

Teşekkür etti 49 zaman içinde 37 gönderi
Söylemek zorundasın, yani doğrusu budur
En Üst
Ferrari
25.01.2020 saat: 15:23
Kayıtlı Üye #1836

Teşekkür etti 6 zaman içinde 6 gönderi
Ovitrelle doru tedavi haftada ikiye cikarmasini iste doktordan bir haftada etki goremezsin 1 aya testisinin gelistigini farkedersin. Sperm icinde ayri ilaclar var doktorun bunu bilir. Istanbuldaysan sisli eftalde yuksel altundasa git
En Üst
Ferrari
25.01.2020 saat: 15:31
Kayıtlı Üye #1836

Arkadaslar canli sperm ve libido icin keciboynuzu pekmezi her sabah bir yemek kasigi yiyin. 15 gune farki gormezseniz gelin yuzume tukurun. Ben herseyi ustumde deneyerek test ediorum. En kral doktor benim kadar bilgi sahibi deildir. Vurun testoyu korkmayin 15 se kadar yolu var. Haliyle testo yukselince e2 proklatinn artacak korkmayin. 3 gunde yarim tablet arimidex alin. E2 30 lara düsecek. Prolaktin icin haftada bir dostineks kullanirsinjz. Ama gerek yok bunlara cunku siz surekli 1500 lerde tutmuyacaksiniz testoyu. 600 zun altina dusurmeyin. Tahlillerle ayarlayin nezaman vuracaginizi. Testonuz en az 700 ve ustü ama kıllanma yine yok olmaz evet . Cunku serbest testonuz dusuk bunun icinde proviron gunde iki tane . Sabah aksam. Arkadaslar bunlari hep kendim tecrube ile elde ettim . Simdi buraya resim atacam anlarsiniz hic sakalim yoktu 3 senedir tedavideyim. Doktorlar bu hastaliktan zerre anlamiorlar. Yazdiklarimin hepsi garanti seyler. Size kalmis
En Üst
Ferrari
25.01.2020 saat: 15:37
Kayıtlı Üye #1836

Ferrari alıntı ...

Arkadaslar canli sperm ve libido icin keciboynuzu pekmezi her sabah bir yemek kasigi yiyin. 15 gune farki gormezseniz gelin yuzume tukurun. Ben herseyi ustumde deneyerek test ediorum. En kral doktor benim kadar bilgi sahibi deildir. Vurun testoyu korkmayin 15 se kadar yolu var. Haliyle testo yukselince e2 proklatinn artacak korkmayin. 3 gunde yarim tablet arimidex alin. E2 30 lara düsecek. Prolaktin icin haftada bir dostineks kullanirsinjz. Ama gerek yok bunlara cunku siz surekli 1500 lerde tutmuyacaksiniz testoyu. 600 zun altina dusurmeyin. Tahlillerle ayarlayin nezaman vuracaginizi. Testonuz en az 700 ve ustü ama kıllanma yine yok olmaz evet . Cunku serbest testonuz dusuk bunun icinde proviron gunde iki tane . Sabah aksam. Arkadaslar bunlari hep kendim tecrube ile elde ettim . Simdi buraya resim atacam anlarsiniz hic sakalim yoktu 3 senedir tedavideyim. Doktorlar bu hastaliktan zerre anlamiorlar. Yazdiklarimin hepsi garanti seyler. Size kalmis

En Üst
Ferrari
25.01.2020 saat: 15:40
Kayıtlı Üye #1836

Dedigim gibi testo yuksek olsada sakal cikmayabilir. Onemli olan serbest testoyu yukseltmek . Yani proviron. Testonuzu 700 den asaya dusurmeyin ve proviron testoyu serbeste donusturup hucreye baglasin erkeklik goruntusu olussun. Pekmezide unutmayin ha libido icin hadi eyvallah
En Üst
Sayfaya git  1 2  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF