Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Hasta Hikayeleri

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
8.siniftan baslayan hikaye
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
Quentin
02.07.2019 saat: 18:37
Kayıtlı Üye #1862

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
8.sinifta yaşıtlarından boy ve kiloca epey ufaktim annem babam bilinçliydi doktora gitmeye karar verdik.endokrinoloji bölümüne gittik doktorum çok iyi değildi somurtkan bir tipti iğne tedavisi uygulamami söyledi yan etkilerde lösemi vb şeyler yazıyordu o yüzden ailen vazgeçti lise 1in sonlarında hala kisaydim farklı bir doktora gittik Güler yüzlü iyi bir adamdı teke tek herşeyi konuştuk iğne tedavisini 2 sene sonra kabul ettik ilacın adı sustanon du 3 ayda bir 4 kere iğne vurdurdum vücudum gelişmeye ergenligim ilerlemeye başladı bir buçuk yılda 1.57 den 1.68 e çıktım testislerim fazlasıyla büyüdü sperm gelmeye başladı şuan 17 yaşında 1.73 boyundayım ergenliğe geç girdiğim için yaşıtlarından iki sene geriden geliyorum daha da uzamaya devam ediyorum şakal bıyık çıkmaya başladı
En Üst
Sekonderhipo
02.07.2019 saat: 20:20
Kayıtlı Üye #1833

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
Çok güzel kardeşim ailenin bilinçli davranmasından dolayı çok şanslısın. Sitede yenisin galiba ya da hastalıkta çok bilgili değilsin herhalde. Ben 21 yaşındayım bu yaşa kadar gelişemedik sonradan öğrendik. Sustanonla testis büyümesi olmuyor hazır testesteron. Doktorunla bir konuş primer hipogonadizm misin sekonder mi sekonder ise pregnyl ovitrelle gibi ilaçlar kullanmanı önerirm testisleri köreltmez zarar vermez ama sustanon uzun vadede zarar verevilir. Yine de bu yazımı dikkate al ve araştır sakalının çıkması boyunun uzaması güzel gelişmeler elbette ama bu sitede çok abimiz var çocuk sahibi olma peşinde olan çok güzel sonuçlar alanda var. En azından bu siteyi okuyup hastalığınla ilgili daha ayrıntılı bilgiler edinmeni öneririm.

Selametle..
En Üst
1 Üye Sekonderhipo (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 SOFİ (Tarih: 12.01.2020)
Gerne34
04.09.2019 saat: 17:52
Kayıtlı Üye #1830

Teşekkür etti 4 zaman içinde 4 gönderi
Sekonderhipo alıntı ...

Çok güzel kardeşim ailenin bilinçli davranmasından dolayı çok şanslısın. Sitede yenisin galiba ya da hastalıkta çok bilgili değilsin herhalde. Ben 21 yaşındayım bu yaşa kadar gelişemedik sonradan öğrendik. Sustanonla testis büyümesi olmuyor hazır testesteron. Doktorunla bir konuş primer hipogonadizm misin sekonder mi sekonder ise pregnyl ovitrelle gibi ilaçlar kullanmanı önerirm testisleri köreltmez zarar vermez ama sustanon uzun vadede zarar verevilir. Yine de bu yazımı dikkate al ve araştır sakalının çıkması boyunun uzaması güzel gelişmeler elbette ama bu sitede çok abimiz var çocuk sahibi olma peşinde olan çok güzel sonuçlar alanda var. En azından bu siteyi okuyup hastalığınla ilgili daha ayrıntılı bilgiler edinmeni öneririm.

Selametle..
merhaba ovitrelle kulaniyorum testislerim hala kucuk ne kadar surede tam gelismis olur
En Üst
byhayalet
02.01.2020 saat: 11:20
Kayıtlı Üye #1892

Gerne34 alıntı ...

Sekonderhipo alıntı ...

Selametle..
merhaba ovitrelle kulaniyorum testislerim hala kucuk ne kadar surede tam gelismis olur

En Üst
byhayalet
02.01.2020 saat: 11:21
Kayıtlı Üye #1892

72 gün diye okumuştum ben ama kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyormuş
En Üst

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF