Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Hasta Hikayeleri

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
birinin hikayesi
Sayfaya git  1 2
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
HayalKurucu
15.11.2019 saat: 16:14
Kayıtlı Üye #1305

Teşekkür etti 6 zaman içinde 6 gönderi
Neden pes ettin peki? Dışarıda sana eziklik yaşattığını söylediğin insanları haklı çıkarabilmek için mi yoksa onları mutlu etmek için mi? Zaten çabalayacaksan kendin için çabala. Çektiğin acıları sen yaşadın. Bir şey demek istiyorum mutlu olmayı sen de hakediyorsun o zaman o mutluluğu kendine ver. Buradaki çoğu insan dışlandı, itildi, hor görüldü ama kimse vazgeçmeyi düşünmesin çünkü biz o mutluluğu hakediyoruz. Ben çabalayacağım. Kendim için.

[ Düzenlendi 15.11.2019 saat: 16:14 ]
En Üst
1 Üye HayalKurucu (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 safir27 (Tarih: 18.11.2019)
Ferrari
14.12.2019 saat: 23:37
Kayıtlı Üye #1836

Teşekkür etti 7 zaman içinde 7 gönderi
Elimde fazladan ovitrelle var cok sayida uygun fiyattan verebilirim ist.beylikduzu ozelden mesaj atin donus yaparim
En Üst
Sustanon
18.12.2019 saat: 19:27
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 562 zaman içinde 302 gönderi
Ferrari alıntı ...

Elimde fazladan ovitrelle var cok sayida uygun fiyattan verebilirim ist.beylikduzu ozelden mesaj atin donus yaparim

Sitede ilaç satışı yasak. Lütfen ilaçlarınızı eczaneden alın bu tür satışlarda soğuk zincirin korunup korunmadığı kesin değil. Bozuk ilaca para vermiş olabilirsiniz.
En Üst
Sustanon
18.12.2019 saat: 19:44
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 562 zaman içinde 302 gönderi
safir27 alıntı ...

Bunu yazdığımdan beri iki yıl geçmiş ama sanki dün gibi bu iki yıl içinde tedavi mi hiç aksatmadım bazı değişimler oldu sakal ses ama ben hala yerimde sayıyorum hala odamdayım ve intihar edeceğim günü ayarlamaya çalışıyorum. Lanet sınava birkez olsun çalışamadım. Belki birşeyler değişir diye umut ettim ama olmuyor. Bu ilaçlar sadece bedeni değiştiriyor içinizdeki yıllarca oluşan eziklik duygusuna bir çözümü yok.Biliyorum çözüm burnumun ucunda ama takatim isteğim kalmadı. hergün yeniden mücadele etme kararı alıpta tek adım atmadan pes etmekten sıkıldım. Geçmişi insanları unutamuyorum bu kadar zayıf olduğum için kendinden nefret ediyorum. Bugün buraya artık iyi bir hayatım var ben değiştim sizde yapabilirsiniz demeyi çok isterdim ama maalesef yine acizliğimden başka birşeyler sunamıyorum. Nefes alamıyorum daralıyorum.hiçbir yere hiçbirşeye sığamıyorum işte bu beni korkutuyor işin sonuna yaklaşıyorum. Not ben her ne kadar yapamasam da bir şeylerin değişmesini beklemeyin harekete geçin esen kalın

Hayat sınav değil siktir et sınavı önemli olan kendini mutlu hissetmen, senin durumun özel bir durum hastalığının etkilerini psikolojik olarak ta yaşıyorsun. Sana yıllarca yapılan psikolojik işkence adıda gaslighting lütfen bu konuyu araştır. Bana ulaş bende bu duruma 2 yıl maruz kaldım ve nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bilirim. İnan bana kendine güven ve tedavi ile kendini var edeceksin. Aynı Simurg gibi kendi küllerinden yeniden doğ ve yeni safir ol. Sana bu işkenceyi yapanların o zaman karşısına çıkıp dim dik durabilirsin.
En Üst
1 Üye Sustanon (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 safir27 (Tarih: 27.12.2019)
Sayfaya git  1 2  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF