Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Tedavi Önerileri

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Tedavime ara verdıkden sonra
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Bu konu kilitli
Yazar Mesaj
Hisoka42
24.05.2016 saat: 14:42
Kayıtlı Üye #1244

Teşekkür etti 9 zaman içinde 2 gönderi
Merhabalar oncelıkle bılgı verceklere teşekur ederım
1 sene yakın ovıtral kulandım ondan sonra ses kalınlasması felan sıvılce olayları oldu sonra 1 bucuk sene pıskolojım yedırememe hastaneler felan ugrasmakdan sıkıldım tedavıyı bıraktım sımdı kendımı topladım ve bunla yaşamayı ögrencegimden eminim neyse tedavıme yenı basladım cerah paşa hastanesınde ama bana suston 250 ml yazdı kuşkularım var okadar sey okudukdan sonra bu ilaçla yenıden tedavıye baslamak acaba doktor dogru tedavı edıyormu cunku bu saaten sonra çöpe atcak 1 dk bile yok bu konuda celalettin hoca övüyorlar onamı gıtsem tedavım ıcın bılgısı olanlar yardımcı olursa sevınırım
En Üst
YalanDünya
24.05.2016 saat: 17:05
Kayıtlı Üye #809

Teşekkür etti 137 zaman içinde 77 gönderi
Merhaba kardeşim. Biliyorsun ki bu hastalık da tedavinin erken başlaması ve düzenli ilaç kullanmak çok önemli. Hayata küsüp ilaçları bırakmak çare değil. Sustanon testisleri geliştirmez. Çocuk istiyorsan testisleri çalıştıran Pregnyl türevi ilaçlar kullanmak gerek. Celalettin hocayı çok övüyorlar dediğin gibi. Ona gidemesen de iyi bir doktor bul kardeşim. Bu hastalıkta ilaçların dozu da önemli. Allah hepimize şifa versin
En Üst
1 Üye YalanDünya (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 Hisoka42 (Tarih: 24.05.2016)
Hisoka42
24.05.2016 saat: 17:11
Kayıtlı Üye #1244

Teşekkür etti 9 zaman içinde 2 gönderi
YalanDünya alıntı ...

Merhaba kardeşim. Biliyorsun ki bu hastalık da tedavinin erken başlaması ve düzenli ilaç kullanmak çok önemli. Hayata küsüp ilaçları bırakmak çare değil. Sustanon testisleri geliştirmez. Çocuk istiyorsan testisleri çalıştıran Pregnyl türevi ilaçlar kullanmak gerek. Celalettin hocayı çok övüyorlar dediğin gibi. Ona gidemesen de iyi bir doktor bul kardeşim. Bu hastalıkta ilaçların dozu da önemli. Allah hepimize şifa versin

yalan dünya
bu saaten sonra tedavıyı ve ılacları bırakmıcagıma kendı kendıme söz verdımde kafama cok sey takılmaya basladı
sustanon verdı tesısler yetırsız tamam dıs gornusumde yetersiz ama penısde onemlı sonucda bu bana yazan doktorun bılgısınden süpenlendım evraklarımı aldı gıttı yan odaya felan ordan soledıler buyuk ihtimal sustanon yaz dıe ondan şimdi tedavi uzun sürek ister boşa zaman kaybetmek ıstemıyorum inş derdimi tam anlamıyla anlatabilmisimdir cevap verdıgım ıcın tesekurler
En Üst

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF