Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Hasta Hikayeleri

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Belki bir gün
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
Meranuth
22.05.2016 saat: 16:01
Kayıtlı Üye #1248

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
Merhaba arkadaslar foruma biraz once katildim. Bendeki sorunlar;
-çapı ve boyu kucuk penis
-sperm gelmemesi
-sakal cikmamasi
-normalden buyuk memeler

Hastaligimi 17 yasinda fark ettim ve fark eder etmez aileme soyledim. Ankara ibni sina hastanesi uroloji polk da tedaviye baslandi sustanon 250 ml ile ama 3 te 1ini kullanmami soyledi doktor. 1.5 2 ay devam ettim kullanmaya ama sonrasinda ilaci tedarik edemedik ve tedaviyi birakmak zorunda kaldim. Ilaci kullanirken rengi gride olsa sperm geliyordu ama tedaviyi biraktiktan sonra yine kesildi. Aradan yillar gecti ve 21 yasinda askere gittim askerlik yerim Ankara cikmisti bende firsat bu firsat diye Gata ya sevk istedim ve endokrin polka hava.tbp.bnb.Cem Haymana ile tedaviye 5 ay once basladim. Tedavim 21 gunde 1 sustanon 250 mg idi ve kapsülün hepsini kullaniyorum. Gelisme oldu tabiki cok sukur yine sperm gelmeye basladi ve azda olsa killanma oldu bacak ve yuz bolgemde ama az suanlik. Sperm testine girdim yaklasik 1 ay once spermlerde bi gelisme yokmus ama umudumu kaybetmiyorum. Benim sizlere bi sorum olabilirmi affiniza siginarak? Ureme organimin kücüklügü ve inceligi benim canimi cok sıkıyor ve doktor beye utandigim icin soramadim ama sizlere sorayim, boyunda ve çapında gelisme oluyormu tedaviler sonucunda? Yaşayan varmi?
En Üst
ümit-li
24.05.2016 saat: 02:23
Kayıtlı Üye #183

Teşekkür etti 21 zaman içinde 14 gönderi
Meranuth meni ayri sperm ayri sey. Once meni olgunlasir sonra sperm olsur. Sustanon la sperm gelmez sadece meni ve gelisimini tamamlarsin onunla. Sustanon testisleri devre disi birakir zfiziki olarak gelisirsin ama penis testisbolarak az gelisirsin. Pregly ovitrelle tarzi ilaclar uretimi bizzat senin testislerle yapar bundan dolyai peniste gelisir testiste. Fiziki olarak belli bir seviyeye yukseldinmi sustanon kullanmamani tavsiye ederim. Gerekirse doktorunu degis. Ovitrelle preglyn tarzi ilaclar kullan.
En Üst
ümit-li
24.05.2016 saat: 02:26
Kayıtlı Üye #183

Meranuth bu arada askerdeyken mi tedavi oldun ilaclari kullanmana izin veriyorlarmi çurük raporu almadinmi.
En Üst
1 Üye ümit-li (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 Meranuth (Tarih: 05.06.2016)
ali4444
24.05.2016 saat: 13:48
Kayıtlı Üye #859

Teşekkür etti 25 zaman içinde 13 gönderi
Bende askerdeyken gatada tedavi gördüm askerlige elverişli degildir raporu aldım o zaman erol hoca bakıyordu
sana tavsiyem rapor alma askerlige devam edip tedavini düzenli şekilde ol sıvilde durumun iyiyse rapor al am tedaviye devam et çünkü gata güzel hastane sivilde ssk da ugraşmak zor
En Üst
2 Üye ali4444 (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 ümit-li (Tarih: 24.05.2016) , Meranuth (Tarih: 05.06.2016)
Adanasimsek
31.05.2016 saat: 08:24
Kayıtlı Üye #1180

Teşekkür etti 4 zaman içinde 4 gönderi
Arkadaşlar hipoganadizm olupta boyu normal uzayan çok kardeşimiz var ben ve kardeşlerimin boyu da kısaydı norditropin ile uzadı acaba bu konuda benle aynı şekilde tedavi gören var mı yoksa benim rahatsızlığım farklı mı?
En Üst
1 Üye Adanasimsek (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 Meranuth (Tarih: 05.06.2016)
Meranuth
05.06.2016 saat: 03:07
Kayıtlı Üye #1248

Raporu verdi gata sivilden gidiyorum gataya. Simdi anlamadim @umit-li kardesim sustanon ilaci penisteki boy ve çap gelisiminde etki saglamiyormu? Doktora 5 ay sonraya gidicem randevu verdi 10. Aya o zamana kadar sustanon kullanicam. Doktora gittigimde boy ve çaptan dolayi rahatsizligimi dile getirdim ama bana once spermlerinin gelismesi lazim dedi meninin gelismesi lazim dedi ondan sonra boyu gelisir dedi ama dogrumudur bu soyledikleri?
En Üst
ümit-li
06.06.2016 saat: 10:32
Kayıtlı Üye #183

Meranuth alıntı ...

Raporu verdi gata sivilden gidiyorum gataya. Simdi anlamadim @umit-li kardesim sustanon ilaci penisteki boy ve çap gelisiminde etki saglamiyormu? Doktora 5 ay sonraya gidicem randevu verdi 10. Aya o zamana kadar sustanon kullanicam. Doktora gittigimde boy ve çaptan dolayi rahatsizligimi dile getirdim ama bana once spermlerinin gelismesi lazim dedi meninin gelismesi lazim dedi ondan sonra boyu gelisir dedi ama dogrumudur bu soyledikleri?

İsin dogrusunu doktor bilir tabi. Ben ne desem boş. Genelde hazir testosteron onerilmiyor sustanon nun en iyi yonü fiziki olarak daha hizli sonuc alirsin. Muhtemelen ilerde sustanonu degistirir doktorun gelisimine bakarak. Şuan senin icin onemli olan testosteron seviyesi.
En Üst
Meranuth
10.06.2016 saat: 22:42
Kayıtlı Üye #1248

ümit-li alıntı ...

Meranuth alıntı ...

İsin dogrusunu doktor bilir tabi. Ben ne desem boş. Genelde hazir testosteron onerilmiyor sustanon nun en iyi yonü fiziki olarak daha hizli sonuc alirsin. Muhtemelen ilerde sustanonu degistirir doktorun gelisimine bakarak. Şuan senin icin onemli olan testosteron seviyesi.

Tesekkur ederim kardesim hayirlisi olsun hersey icin

En Üst
1 Üye Meranuth (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 bayram (Tarih: 13.06.2016)
bayram
13.06.2016 saat: 18:33
Kayıtlı Üye #1263

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
Bende bu hastalik icin askerligi tecil ediyorum . Askerde rapor veriyormular ?
En Üst

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF